Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 202 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

When They See Us (2019) me Titra Shqip: 1x3

Part Three

Djemtë përballen me realitetin e ashpër të jetës pas hekurave. Vite më vonë Raymond, Antron, Yusef dhe Kevin kthehen në shtëpi tani të rritur në një botë që ka ndryshuar.

When They See Us: 1×3 me Titra Shqip
When They See Us: 1×3 me Titra Shqip
May. 31, 2019
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x