Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 207 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.li
  • Server 2voe.sx

Zorro (2024) me Titra Shqip: 1x1

The Chosen One

Diego de la Vega kthehet në Kaliforni për t’u hakmarrë për vrasjen e babait të tij. Pasi merr titullin Zorro, ai fillon luftën e tij kundër Nah-Lin, një amerikan vendas që ai beson se i ka vjedhur trashëgiminë. Diego do të përballet me Guvernatorin, udhëheqësin keqdashës të komunitetit kinez dhe një shoqëri sekrete, duke vendosur të mirën e përbashkët mbi të gjitha. Duke bërë këtë, ai do të sakrifikojë dashurinë e tij për Lolën.

Zorro: 1×1 me Titra Shqip
Zorro: 1×1 me Titra Shqip
Zorro: 1×1 me Titra Shqip
Zorro: 1×1 me Titra Shqip
Zorro: 1×1 me Titra Shqip
Zorro: 1×1 me Titra Shqip
Jan. 25, 2024
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x