Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.li
  • Server 2voe.sx

Zorro (2024) me Titra Shqip: 1x10

The Three Funeral Mask Dance (Fundi Sezonit 1)

Guadalupe dhe Samael mbërrijnë në Los Anxhelos për të kërkuar një pjesë të trashëgimisë së Alejandro. Afati pothuajse ka përfunduar: Diego duhet të vrasë Manastirin.

Zorro: 1×10 me Titra Shqip
Jan. 25, 2024
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x