Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 47 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.li
  • Server 2voe.sx

Zorro (2024) me Titra Shqip: 1x5

The Execution

Monasterio dyshon se Zorro nuk është ai që guvernatori pretendon se është. Diego dhe Nah-Lin ndihen të detyruar të lënë pas mosmarrëveshjet e tyre dhe të arrijnë një armëpushim për të çliruar njerëzit indigjenë të kapur. Diego zbulon një të dhënë vendimtare për të gjetur vrasësit e babait të tij.

Zorro: 1×5 me Titra Shqip
Zorro: 1×5 me Titra Shqip
Jan. 25, 2024
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x