Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
99 Homes (2015) me Titra Shqip

99 Homes (2015) me Titra Shqip

Lakmia është e vetmja lojë në qytet.Sep. 25, 2015USA112 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi familja e tij dëbohet nga shtëpia e tyre, punëtori krenar dhe i dëshpëruar i ndërtimit Dennis Nash përpiqet të rifitojë shtëpinë e tij duke bërë një marrëveshje me djallin dhe duke punuar për Rick Carver, ndërmjetësin e korruptuar të pasurive të paluajtshme që e dëboi atë.

99 Homes (2015) me Titra Shqip
99 Homes (2015) me Titra Shqip
99 Homes (2015) me Titra Shqip
99 Homes (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal 99 Homes
Vlerësimi IMDb 7.1 38,469 vota
Vlerësimi TMDb 6.765 725 vota

Regjizori

Ramin Bahrani
Regjizori

Aktorët

Andrew Garfield isDennis Nash
Dennis Nash
Michael Shannon isRick Carver
Rick Carver
Laura Dern isLynn Nash
Lynn Nash
Nicole Barré isNicole Carver
Nicole Carver
J.D. Evermore isMr. Tanner
Mr. Tanner
Tim Guinee isFrank Green
Frank Green
Noah Lomax isConnor Nash
Connor Nash
Clancy Brown isMr. Freeman
Mr. Freeman
Wayne Pére isFrank's Lawyer
Frank's Lawyer
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Running Scared (2006) me Titra Shqip
Land of Mine (2015) me Titra Shqip
Wingwomen (2023) me Titra Shqip
Top Gun (1986) me Titra Shqip
Morning Glory (2010) me Titra Shqip
Narvik (2022) me Titra Shqip
The Physician (2013) me Titra Shqip
Really Love (2020) me Titra Shqip
Nuclear (2019) me Titra Shqip
Shkembimi (2021) Film Shqiptar
The World We Make (2019) me Titra Shqip
Mary Kom (2014) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published