Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 187 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Abigail (2019) me Titra Shqip

Abigail (2019) me Titra Shqip

Zbuloni fuqinë tuaj të fshehur.Aug. 22, 2019Russia110 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një vajzë e re Abigail jeton në një qytet, kufijtë e të cilit u mbyllën shumë vite më parë për shkak të një epidemie të një sëmundjeje misterioze. Babai i Abby ishte një nga të sëmurët – dhe ai u mor kur ajo ishte gjashtë vjeç. Duke shkuar kundër autoriteteve për të gjetur babanë e tij, Abby mëson se qyteti i saj është në të vërtetë plot magji. Dhe ajo zbulon në vetvete aftësi të jashtëzakonshme magjike.

Abigail (2019) me Titra Shqip
Abigail (2019) me Titra Shqip
Abigail (2019) me Titra Shqip
Abigail (2019) me Titra Shqip
Abigail (2019) me Titra Shqip
Abigail (2019) me Titra Shqip
Abigail (2019) me Titra Shqip
Abigail (2019) me Titra Shqip
Abigail (2019) me Titra Shqip
Abigail (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Abigail
Vlerësimi IMDb 4.8 4,541 vota
Vlerësimi TMDb 6.171 216 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Inkheart (2008) me Titra Shqip
Petite Maman (2021) me Titra Shqip
GoldenEye (1995) me Titra Shqip
Enola Holmes 2 (2022) me Titra Shqip
The Sweet Body of Deborah (1968) me Titra Shqip
Cat and Dog (2024) me Titra Shqip
Assassins (1995) me Titra Shqip
Hocus Pocus (1993) me Titra Shqip
Poseidon 2006
Dune: Part Two (2024) me Titra Shqip
Luck (2022) me Titra Shqip
Mr. Monk’s Last Case: A Monk Movie (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x