Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 83 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Babes (2024) me Titra Shqip

Babes (2024) me Titra Shqip

Miqësia është një nënë.May. 17, 2024USA107 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi mbetet shtatzënë nga qëndrimi i një nate, një grua beqare mbështetet te shoqja e saj më e mirë e martuar dhe nëna e dy fëmijëve për ta udhëhequr gjatë shtatzënisë dhe më tej.

Babes (2024) me Titra Shqip
Babes (2024) me Titra Shqip
Babes (2024) me Titra Shqip
Babes (2024) me Titra Shqip
Babes (2024) me Titra Shqip
Babes (2024) me Titra Shqip
Babes (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Babes
Vlerësimi IMDb 6.7 1,432 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 10 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Beethoven’s Big Break (2008) me Titra Shqip
Mother of the Bride (2024) me Titra Shqip
Action Point (2018) me Titra Shqip
Behind the Screen (1916) me Titra Shqip
Quiz Lady (2023) me Titra Shqip
Life Partners (2014) me Titra Shqip
Nacho Libre (2006) me Dublim Shqip
The Beta Test (2021) me Titra Shqip
We’re No Angels (1989) me Titra Shqip
Babylon (2022) me Titra Shqip
White Men Can’t Jump (1992) me Titra Shqip
Dennis the Menace (1993) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x