Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 131 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Baki Hanma VS Kengan Ashura (2024) me Titra Shqip

Baki Hanma VS Kengan Ashura (2024) me Titra Shqip

Jun. 05, 2024Japan60 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Është përballja përfundimtare. Luftëtarët më të ashpër nga “Baki Hanma” dhe “Kengan Ashura” përleshen në këtë kryqëzim të pashembullt dhe të fortë të arteve marciale.

Baki Hanma VS Kengan Ashura (2024) me Titra Shqip
Baki Hanma VS Kengan Ashura (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal 範馬刃牙VSケンガンアシュラ
Vlerësimi TMDb 8.2 77 vota

Regjizori

Aktorët

Nobunaga Shimazaki isBaki Hanma (voice)
Baki Hanma (voice)
Tatsuhisa Suzuki isOhma Tokita (voice)
Ohma Tokita (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Roundup (2022) me Titra Shqip
The Unholy (2022) me Titra Shqip
Suicide Squad (2016) me Titra Shqip
The Bodyguard (2016) me Titra Shqip
Rusty Blade (2022) me Titra Shqip
Vanquish 2021
Breakout (2023) me Titra Shqip
Greyhound (2020) me Titra Shqip
Creed II (2018) me Titra Shqip
Darkland (2017) me Titra Shqip
Inuyashiki (2018) me Titra Shqip
Blood & Gold (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x