Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 43 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Barrio Brawler (2013) me Titra Shqip

Barrio Brawler (2013) me Titra Shqip

E detyruan të luftojë. Gabim i madh.Aug. 27, 2013USA90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një instruktor i arteve marciale duhet të hyjë në botën e luftimeve të paligjshme në gropa në mënyrë që të shpëtojë familjen dhe dojo-n e tij.

Barrio Brawler (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Barrio Brawler
Vlerësimi IMDb 4.2 352 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 7 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Silent Night (2021) me Titra Shqip
The Survivalist (2021) me Titra Shqip
Apex (2021) me Titra Shqip
Burning at Both Ends (2021) me Titra Shqip
King Richard (2021) me Titra Shqip
First Cow (2020) me Titra Shqip
The Keeper (2019) me Titra Shqip
Deadlock (2021) me Titra Shqip
Franklyn (2008) me Titra Shqip
Crossword Mysteries: Proposing Murder (2019) me Titra Shqip
Blood on Her Name (2020) me Titra Shqip
Labyrinth of Lies (2014) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x