Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 71 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Before Sunrise (1995) me Titra Shqip

Before Sunrise (1995) me Titra Shqip

A mund të zgjasë romanca më e madhe e jetës suaj vetëm një natë?Jan. 27, 1995Austria101 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një i ri dhe një grua takohen në një tren në Evropë dhe përfundojnë duke kaluar një mbrëmje së bashku në Vjenë. Fatkeqësisht, të dy e dinë se kjo ndoshta do të jetë nata e tyre e vetme së bashku.

Before Sunrise (1995) me Titra Shqip
Before Sunrise (1995) me Titra Shqip
Before Sunrise (1995) me Titra Shqip
Before Sunrise (1995) me Titra Shqip
Before Sunrise (1995) me Titra Shqip
Before Sunrise (1995) me Titra Shqip
Before Sunrise (1995) me Titra Shqip
Before Sunrise (1995) me Titra Shqip
Before Sunrise (1995) me Titra Shqip
Before Sunrise (1995) me Titra Shqip
Titulli origjinal Before Sunrise
Vlerësimi IMDb 8.1 340,026 vota
Vlerësimi TMDb 7.971 3,943 vota

Regjizori

Aktorët

Ethan Hawke isJesse Wallace
Jesse Wallace
Andrea Eckert isWife on Train
Wife on Train
Erni Mangold isPalm Reader
Palm Reader
Tex Rubinowitz isGuy on Bridge
Guy on Bridge
Dominik Castell isStreet Poet
Street Poet
Harold Waiglein isGuitar Player in Club
Guitar Player in Club
Karl Bruckschwaiger isGuy on Bridge
Guy on Bridge
Hanno Pöschl isHusband on Train
Husband on Train
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Queen Bees (2021) me Titra Shqip
Squared Love All Over Again (2023) me Titra Shqip
Identical Love (2021) me Titra Shqip
Inherent Vice (2014) me Titra Shqip
Bandit (2022) me Titra Shqip
Brick Mansions (2014) me Titra Shqip
Free Willy: Escape from Pirate’s Cove (2010) me Titra Shqip
The Knight Before Christmas (2019) me Titra Shqip
The Starling (2021) me Titra Shqip
Blind Dating 2006 me Titra Shqip
Before We Go (2014) me Titra Shqip
Mr. & Mrs. Smith (2005) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published