Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 802 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
  • Server 2vidmoly.to
Before We Go (2014) me Titra Shqip

Before We Go (2014) me Titra Shqip

Një natë mund të ndryshojë gjithë jetën tuaj.Sep. 04, 2014USA89 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grua që është grabitur rrugës për të kapur trenin në 1:30 për në Boston, mbetet e bllokuar në qytetin e Nju Jorkut. Ajo takon një burrë që e ndihmon gjatë natës dhe të dy krijojnë një romancë.

Before We Go (2014) me Titra Shqip
Before We Go (2014) me Titra Shqip
Before We Go (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Before We Go
Vlerësimi IMDb 6.8 58,446 vota
Vlerësimi TMDb 6.715 1,577 vota

Regjizori

Chris Evans
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Front of the Class (2008) me Titra Shqip
Escobar: Paradise Lost (2014) me Titra Shqip
X-Deal 2 (2022) me Titra Shqip
Breakthrough (2019) me Titra Shqip
A Million Miles Away (2023) me Titra Shqip
8-Bit Christmas (2021) me Titra Shqip
Diary of a Nymphomaniac (2008) me Titra Shqip
Rocky II (1979) me Titra Shqip
Twin Dragons (1992) me Titra Shqip
Takht (2021) me Titra Shqip
Starry Eyes (2014) me Titra Shqip
The Final Girls (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x