Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 293 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Bionic (2024) me Titra Shqip

Bionic (2024) me Titra Shqip

May. 28, 2024Brazil110 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur përparimi i robotikës i bën atletët paraolimpikë yjet e rinj të sportit, Maria ëndërron të konkurrojë kundër motrës së saj. Për këtë, ajo do të duhet të hyjë në një botë krimi dhe dhune.

Bionic (2024) me Titra Shqip
Bionic (2024) me Titra Shqip
Bionic (2024) me Titra Shqip
Bionic (2024) me Titra Shqip
Bionic (2024) me Titra Shqip
Bionic (2024) me Titra Shqip
Bionic (2024) me Titra Shqip
Bionic (2024) me Titra Shqip
Bionic (2024) me Titra Shqip
Bionic (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Biônicos
Vlerësimi IMDb 4.1 665 vota
Vlerësimi TMDb 5.678 45 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Enola Holmes 2 (2022) me Titra Shqip
The Deep Dark (2023) me Titra Shqip
Hero and the Terror (1988) me Titra Shqip
Veneno (2018) me Titra Shqip
The Pirates! In an Adventure with Scientists! (2012) me Titra Shqip
Fear the Night (2023) me Titra Shqip
Indiana Jones and the Dial of Destiny (2023) me Titra Shqip
Kill Command (2016) me Titra Shqip
River (2021) me Titra Shqip
Crakk: Jeetega… Toh Jiyegaa (2024) me Titra Shqip
Mardaani (2014) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published