Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Black Dog (1998) me Titra Shqip

Black Dog (1998) me Titra Shqip

Rregullat e rrugës janë të thjeshta. Mos u kthe mbrapa.May. 01, 1998France88 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ish-marrëfyes merr një punë duke drejtuar një kamion të kryqëzuar. Ajo që ai nuk e di është se kamioni është i mbushur me armë ilegale dhe tani ai duhet të luftojë për të mbijetuar dhe për të shpëtuar familjen e tij.

Black Dog (1998) me Titra Shqip
Black Dog (1998) me Titra Shqip
Black Dog (1998) me Titra Shqip
Black Dog (1998) me Titra Shqip
Titulli origjinal Black Dog
Vlerësimi IMDb 5.5 10,032 vota
Vlerësimi TMDb 6.32 240 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rurouni Kenshin: The Final (2021) me Titra Shqip
Spy Hard (1996) me Titra Shqip
Kill Command (2016) me Titra Shqip
Terror on the Prairie (2022) me Titra Shqip
Scarface (1983) me Titra Shqip
iNumber Number: Jozi Gold (2023) me Titra Shqip
I’m for the Hippopotamus (1979) me Titra Shqip
Aliens vs Predator: Requiem (2007) me Titra Shqip
The Bourne Identity (2002) me Titra Shqip
John Wick: Chapter 3 – Parabellum (2019) me Titra Shqip
Day Zero (2022) me Titra Shqip
American Night (2021) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published