Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Boar (2018) me Titra Shqip

Boar (2018) me Titra Shqip

Në Outback askush nuk mund të të dëgjojë të bërtasësh.Jun. 17, 2018Australia96 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në periferinë e ashpër, por të bukur australiane jeton një bishë, një kafshë me përmasa marramendëse, me një nevojë të pamëshirshme, nxitëse për gjak dhe shkatërrim. Ajo nuk kujdeset për asnjë, mbron territorin e saj me forcë brutale dhe vret me një egërsi të vrazhdë, shtazarake, ndryshe nga të tjerët.

Boar (2018) me Titra Shqip
Boar (2018) me Titra Shqip
Boar (2018) me Titra Shqip
Boar (2018) me Titra Shqip
Boar (2018) me Titra Shqip
Boar (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Boar
Vlerësimi IMDb 5.1 3,883 vota
Vlerësimi TMDb 5.125 92 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Two Witches (2023) me Titra Shqip
The Babysitter: Killer Queen (2020) me Titra Shqip
Herd (2023) me Titra Shqip
The Unhealer (2020) me Titra Shqip
The Exorcist (1973) me Titra Shqip
There’s Something Wrong with the Children (2023) me Titra Shqip
The Conjuring 2 (2016) me Titra Shqip
Hellraiser: Judgment (2018) me Titra Shqip
Bones and All (2022) me Titra Shqip
Pig Hunt (2008) me Titra Shqip
Aliens vs Predator: Requiem (2007) me Titra Shqip
Resident Evil: Extinction (2007) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x