Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Born in China (2016) me Titra Shqip

Born in China (2016) me Titra Shqip

Aug. 12, 2016China76 Min.G
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Duke u futur në zonat e egra të Kinës, “Born in China” kap momente intime me një ari panda dhe këlyshin e saj në rritje, një majmun të ri të artë që ndihet i zhvendosur nga motra e tij e vogël dhe një leopard bore nënë që lufton për të rritur dy këlyshët e saj.

Born in China (2016) me Titra Shqip
Born in China (2016) me Titra Shqip
Born in China (2016) me Titra Shqip
Born in China (2016) me Titra Shqip
Born in China (2016) me Titra Shqip
Born in China (2016) me Titra Shqip
Born in China (2016) me Titra Shqip
Born in China (2016) me Titra Shqip
Born in China (2016) me Titra Shqip
Born in China (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Born in China
Vlerësimi IMDb 7.1 4,115 vota
Vlerësimi TMDb 7.286 152 vota

Regjizori

Lu Chuan
Regjizori

Aktorët

John Krasinski isNarrator: American version (voice)
Narrator: American version (voice)
Zhou Xun isNarrator (voice)
Narrator (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Andor: A Disney+ Day Special Look (2022) me Titra Shqip
A Cop Movie (2021) me Titra Shqip
Turtle Power: The Definitive History of the Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) me Titra Shqip
Zero Days (2016) me Titra Shqip
The Volcano: Rescue from Whakaari (2022) me Titra Shqip
Untold: Malice at the Palace (2021) me Titra Shqip
Villeneuve Pironi (2022) me Titra Shqip
Generation Iron 3 (2018) me Titra Shqip
My Heroes Were Cowboys (2021) me Titra Shqip
Soy Luna: The Last Concert (2021) me Titra Shqip
Elizabeth Windsor (2022) me Titra Shqip
Secrets of the Oligarch Wives (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x