Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 104 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Bushwick (2017) me Titra Shqip

Bushwick (2017) me Titra Shqip

Lufta e re civile ka filluar.Aug. 25, 2017USA94 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur një forcë e panjohur ushtarake pushton Bushwick, një lagje e Bruklinit, studentja e re Lucy dhe veterani i luftës Stupe duhet të mbështeten tek njëri-tjetri për të shpëtuar dhe për të mbijetuar.

Bushwick (2017) me Titra Shqip
Bushwick (2017) me Titra Shqip
Bushwick (2017) me Titra Shqip
Bushwick (2017) me Titra Shqip
Bushwick (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bushwick
Vlerësimi IMDb 5.2 13,704 vota
Vlerësimi TMDb 5.083 433 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011) me Titra Shqip
Restore Point (2023) me Titra Shqip
The Nest (2002) me Titra Shqip
Unnatural Causes (2008) me Titra Shqip
August. Eighth (2012) me Titra Shqip
Consecration (2023) me Titra Shqip
Crossword Mysteries: A Puzzle to Die For (2019) me Titra Shqip
Silent Fear (2015) me Titra Shqip
The Fate of the Furious (2017) me Titra Shqip
Emergency (2022) me Titra Shqip
Death Wish (2018) me Titra Shqip
The Kane Files: Life of Trial (2010) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x