Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 235 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3wishfast.top
Chernobyl: The Lost Tapes (2022) me Titra Shqip

Chernobyl: The Lost Tapes (2022) me Titra Shqip

Pamjet e papara. Tragjedi e patreguar.Feb. 28, 2022United Kingdom91 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e Çernobilit tregohet përmes një grumbulli pamjesh dramatike të sapo zbuluara të filmuara në centralin bërthamor gjatë fatkeqësisë dhe intervistave thellësisht personale të atyre që ishin atje, të drejtuara nga fituesi i çmimit Emmy dhe rusisht-folësi James Jones.

Chernobyl: The Lost Tapes (2022) me Titra Shqip
Chernobyl: The Lost Tapes (2022) me Titra Shqip
Chernobyl: The Lost Tapes (2022) me Titra Shqip
Chernobyl: The Lost Tapes (2022) me Titra Shqip
Chernobyl: The Lost Tapes (2022) me Titra Shqip
Chernobyl: The Lost Tapes (2022) me Titra Shqip
Chernobyl: The Lost Tapes (2022) me Titra Shqip
Chernobyl: The Lost Tapes (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Chernobyl: The Lost Tapes
Vlerësimi IMDb 7.9 1,442 vota
Vlerësimi TMDb 7.786 14 vota

Regjizori

James Jones
Regjizori

Aktorët

Ronald Reagan isSelf (archive footage)
Self (archive footage)
Mikhail Gorbachev isSelf (archive footage)
Self (archive footage)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Meru (2015) me Titra Shqip
Mia (2017) me Titra Shqip
The Trader (2018) me Titra Shqip
Pamela, A Love Story (2023) me Titra Shqip
Our Godfather (2019) me Titra Shqip
Where in the World Is Osama Bin Laden? (2008) me Titra Shqip
David Attenborough: A Life on Our Planet (2020) me Titra Shqip
Day Zero (2020) me Titra Shqip
Ladies First (2017) me Titra Shqip
Puff: Wonders of the Reef (2021) me Titra Shqip
1972: Munich’s Black September (2022) me Titra Shqip
Ronaldo (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x