Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 700 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Darkness of Man (2024) me Titra Shqip

Darkness of Man (2024) me Titra Shqip

Ligjet mund të thyhen. Premtimet nuk munden.May. 07, 2024Unknown109 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Russell Hatch, një operativ i Interpolit, i cili merr rolin e figurës së babait të Jayden, djalit të një informatori të vrarë në një bastisje rutinë. Vite më vonë, Hatch e gjen veten duke mbrojtur Jayden dhe xhaxhain e tij nga një grup bandash të pamëshirshme në një luftë gjithëpërfshirëse, duke mos ndalur asgjë për të mbrojtur Jayden dhe për të luftuar këdo që i pengon. Përfshirë aleatë të supozuar me axhenda të fshehura dhe qëllime të liga.

Darkness of Man (2024) me Titra Shqip
Darkness of Man (2024) me Titra Shqip
Darkness of Man (2024) me Titra Shqip
Darkness of Man (2024) me Titra Shqip
Darkness of Man (2024) me Titra Shqip
Darkness of Man (2024) me Titra Shqip
Darkness of Man (2024) me Titra Shqip
Darkness of Man (2024) me Titra Shqip
Darkness of Man (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Darkness of Man
Vlerësimi TMDb 7.5 7 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Thought of Ecstasy (2018) me Titra Shqip
Hansan: Rising Dragon (2022) me Titra Shqip
Gabbar Is Back (2015) me Titra Shqip
Planet of the Apes (2001) me Titra Shqip
In the Forest (2022) me Titra Shqip
Finding ‘Ohana (2021)
Indiana Jones and the Last Crusade (1989) me Titra Shqip
A House on the Bayou (2021) me Titra Shqip
Black Angel (2002) me Titra Shqip
Kids vs. Aliens (2023) me Titra Shqip
Chess Story (2021) me Titra Shqip
Ninja III: The Domination (1984) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x