Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 574 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Die Hart 2: Die Harter (2024) me Titra Shqip

Die Hart 2: Die Harter (2024) me Titra Shqip

May. 30, 2024USA92 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Hart planifikon një film inovativ aksioni me skena të pakontrolluara dhe të papritura për të çimentuar trashëgiminë e tij si më i madhi2. Megjithatë, një pikë e verbër e bën atë të bjerë viktimë e një komploti hakmarrës nga e kaluara e tij.

Die Hart 2: Die Harter (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Die Hart 2: Die Harter
Vlerësimi IMDb 6.8 34,543 vota

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Undisputed II: Last Man Standing (2006) me Titra Shqip
Pocket Listing (2016) me Titra Shqip
I’m for the Hippopotamus (1979) me Titra Shqip
Day Shift (2022) me Titra Shqip
The Kill Room (2023) me Titra Shqip
Black Panther (2018) me Titra Shqip
Detective Chinatown (2015) me Titra Shqip
Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006) me Titra Shqip
Migration (2023) me Titra Shqip
Shaolin Soccer (2001) me Titra Shqip
Someone Great (2019) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published