Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 56 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Drive (2011) me Titra Shqip

Drive (2011) me Titra Shqip

Nuk ka arratisje të pastra.Sep. 15, 2011USA100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Shoferi është një marifet i aftë i Hollivudit, i cili ndriçon dritën e hënës si një shofer arratisjeje për kriminelët. Megjithëse ai projekton një pamje të jashtme të akullt, kohët e fundit ai është ngrohur me një fqinj të bukur të quajtur Irene dhe djalin e saj të vogël, Benicio. Kur burri i Irene del nga burgu, ai kërkon ndihmën e Driver-it për një grabitje miliona dollarëshe. Puna shkon tmerrësisht keq dhe Driver duhet të rrezikojë jetën e tij për të mbrojtur Irene dhe Benicio nga organizatorët hakmarrës që qëndrojnë pas grabitjes.

Drive (2011) me Titra Shqip
Drive (2011) me Titra Shqip
Drive (2011) me Titra Shqip
Drive (2011) me Titra Shqip
Drive (2011) me Titra Shqip
Drive (2011) me Titra Shqip
Drive (2011) me Titra Shqip
Drive (2011) me Titra Shqip
Drive (2011) me Titra Shqip
Drive (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Drive
Vlerësimi IMDb 7.8 701,904 vota
Vlerësimi TMDb 7.577 12,124 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Senior Year (2022) me Titra Shqip
Monster (2023) me Titra Shqip
Prey (2022) me Titra Shqip
The Lost Daughter (2021) me Titra Shqip
Uncanny (2015) me Titra Shqip
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny (2016) me Titra Shqip
The Woman Who Ran (2020) me Titra Shqip
Wet Woman in the Wind (2016) me Titra Shqip
Young Adult (2011) me Titra Shqip
A Violent Man (2017) me Titra Shqip
The Godfather (1972) me Titra Shqip
Never Die Alone (2004) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x