Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 122 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Edge of Tomorrow (2014) me Titra Shqip

Edge of Tomorrow (2014) me Titra Shqip

Jetoni. Vdisni. Përsëriteni.May. 27, 2014USA114 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Majori Bill Cage është një oficer që nuk ka parë kurrë një ditë lufte kur ai të ulet në mënyrë të pazakonshme dhe të hidhet në betejë. Cage vritet brenda pak minutash, duke arritur të marrë me vete një alien alfa. Ai zgjohet përsëri në fillim të së njëjtës ditë dhe detyrohet të luftojë dhe të vdesë përsëri… dhe përsëri – pasi kontakti fizik me të huajin e ka hedhur atë në një lak kohore.

Edge of Tomorrow (2014) me Titra Shqip
Edge of Tomorrow (2014) me Titra Shqip
Edge of Tomorrow (2014) me Titra Shqip
Edge of Tomorrow (2014) me Titra Shqip
Edge of Tomorrow (2014) me Titra Shqip
Edge of Tomorrow (2014) me Titra Shqip
Edge of Tomorrow (2014) me Titra Shqip
Edge of Tomorrow (2014) me Titra Shqip
Edge of Tomorrow (2014) me Titra Shqip
Edge of Tomorrow (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Edge of Tomorrow
Vlerësimi IMDb 7.9 738,252 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 13,386 vota

Regjizori

Doug Liman
Regjizori

Aktorët

Tom Cruise isMaj. William 'Bill' Cage
Maj. William 'Bill' Cage
Emily Blunt isSgt. Rita Vrataski
Sgt. Rita Vrataski
Bill Paxton isMaster Sergeant Farell
Master Sergeant Farell
Brendan Gleeson isGeneral Brigham
General Brigham
Noah Taylor isDr. Carter
Dr. Carter
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

From Russia with Love (1963) me Titra Shqip
Merlin and the War of the Dragons (2008) me Titra Shqip
Cyborg (1989) me Titra Shqip
Airlift (2016) me Titra Shqip
The League of Extraordinary Gentlemen (2003) me Titra Shqip
The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) me Titra Shqip
Damsel (2024) me Titra Shqip
Restore Point (2023) me Titra Shqip
The King’s Man (2021) me Titra Shqip
Contraband (2012) me Titra Shqip
Pandorum (2009) me Titra Shqip
Knuckle Girl (2023) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published