Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Elysium (2013) me Titra Shqip

Elysium (2013) me Titra Shqip

Ai mund të na shpëtojë të gjithëve.Aug. 07, 2013USA109 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 2159, ekzistojnë dy klasa njerëzish: shumë të pasurit që jetojnë në një stacion hapësinor të pacenuar të krijuar nga njeriu i quajtur Elysium, dhe pjesa tjetër, që jetojnë në një Tokë të mbipopulluar dhe të rrënuar. Sekretari Rhodes, një zyrtar qeveritar i linjës së ashpër, nuk do të ndalet para asgjëje për të zbatuar ligjet kundër imigracionit dhe për të ruajtur stilin e jetesës luksoze të qytetarëve të Elysium. Kjo nuk i ndalon njerëzit e Tokës të përpiqen të hyjnë, me çdo mjet që munden. Kur Max i pafat kthehet në një cep, ai pranon të marrë përsipër një mision të frikshëm që, nëse është i suksesshëm, jo ​​vetëm që do t’i shpëtojë jetën, por mund të sjellë barazi në këto botë të polarizuara.

Elysium (2013) me Titra Shqip
Elysium (2013) me Titra Shqip
Elysium (2013) me Titra Shqip
Elysium (2013) me Titra Shqip
Elysium (2013) me Titra Shqip
Elysium (2013) me Titra Shqip
Elysium (2013) me Titra Shqip
Elysium (2013) me Titra Shqip
Elysium (2013) me Titra Shqip
Elysium (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Elysium
Vlerësimi IMDb 6.6 471,638 vota
Vlerësimi TMDb 6.506 8,540 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Resident Evil: Degeneration (2008) me Titra Shqip
Rocky Handsome (2016) me Titra Shqip
Breaking (2022) me Titra Shqip
Semper Fi (2019) me Titra Shqip
Top Gun (1986) me Titra Shqip
She Said (2022) me Titra Shqip
Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life (2003) me Titra Shqip
Operation Seawolf (2022) me Titra Shqip
Dynasty Warriors (2021) me Titra Shqip
9 Songs (2004) me Titra Shqip
Unknown (2011) me Titra Shqip
Monster Family 2 (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x