Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1128 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Time Is Up 2 (2022) aka Game of Love me Titra Shqip

Time Is Up 2 (2022) aka Game of Love me Titra Shqip

Oct. 14, 2022Italy91 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Filmi ndjek Vivien dhe Roy ndërsa historia e tyre e dashurisë vazhdon dhe i çon në shtëpinë e fëmijërisë së Roy në Siçili për t’u përgatitur për shitjen e pasurisë së familjes. Gjatë vizitës, një grua misterioze mbërrin dhe miqësohet me Vivien, për pakënaqësinë e Roit. Tensionet ndërtohen dhe linjat kalohen pasi sekretet nga e kaluara e Roy-t e detyrojnë çiftin të përballet me aspekte të marrëdhënies së tyre që nuk e dinin se ekzistonin.

Time Is Up 2 (2022) aka Game of Love me Titra Shqip
Time Is Up 2 (2022) aka Game of Love me Titra Shqip
Time Is Up 2 (2022) aka Game of Love me Titra Shqip
Titulli origjinal Game of Love
Vlerësimi IMDb 2.9 736 vota
Vlerësimi TMDb 6.292 72 vota
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

The Best of Enemies (2019) me Titra Shqip
Derë e Hapur (2019) aka Open Door Film Shqiptar
Making Love (2000) me Titra Shqip
Just Before I Go (2015) me Titra Shqip
Uncle Frank 2020
Comet (2014) me Titra Shqip
Commitment (2013) me Titra Shqip
Elvis (2022) me Titra Shqip
Boiling Point (2021) me Titra Shqip
Raymond & Ray (2022) me Titra Shqip
Gangs of New York (2002) me Titra Shqip
God’s Not Dead: A Light in Darkness (2018) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published