Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 58 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Hackers (1995) me Titra Shqip

Hackers (1995) me Titra Shqip

Krimi i tyre është kurioziteti.Sep. 14, 1995USA107 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Së bashku me miqtë e tij të rinj, një adoleshent i cili u arrestua nga Shërbimi Sekret i SHBA-së dhe iu ndalua të përdorte një kompjuter për të shkruar një virus kompjuterik zbulon një komplot nga një haker i keq, por ata duhet të përdorin aftësitë e tyre kompjuterike për të gjetur provat ndërsa ndiqen nga Shërbimi Sekret dhe gjeniu i keq kompjuterik që qëndron pas virusit.

Hackers (1995) me Titra Shqip
Hackers (1995) me Titra Shqip
Hackers (1995) me Titra Shqip
Hackers (1995) me Titra Shqip
Hackers (1995) me Titra Shqip
Hackers (1995) me Titra Shqip
Hackers (1995) me Titra Shqip
Hackers (1995) me Titra Shqip
Hackers (1995) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hackers
Vlerësimi IMDb 6.2 75,317 vota
Vlerësimi TMDb 6.346 1,226 vota

Regjizori

Iain Softley
Regjizori

Aktorët

Jonny Lee Miller isDade Murphy / 'Crash Override' / 'Zero Cool'
Dade Murphy / 'Crash Override' / 'Zero Cool'
Angelina Jolie isKate Libby / 'Acid Burn'
Kate Libby / 'Acid Burn'
Jesse Bradford isJoey Pardella
Joey Pardella
Matthew Lillard isEmmanuel Goldstein / 'Cereal Killer'
Emmanuel Goldstein / 'Cereal Killer'
Renoly Santiago isRamon Sanchez / 'Phantom Phreak'
Ramon Sanchez / 'Phantom Phreak'
Fisher Stevens isEugene Belford / 'The Plague' / Mr. Babbage
Eugene Belford / 'The Plague' / Mr. Babbage
Alberta Watson isLauren Murphy
Lauren Murphy
Laurence Mason isPaul Cook / 'Lord Nikon'
Paul Cook / 'Lord Nikon'
Wendell Pierce isS.S. Agent Richard Gill
S.S. Agent Richard Gill
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Topside (2022) me Titra Shqip
The Boondock Saints 1999
Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith (2005) me Titra Shqip
Logan (2017) me Titra Shqip
One Wild Moment (2015) me Titra Shqip
Made in Chinatown (2021)
Ferrari (2023) me Titra Shqip
Bezos (2023) me Titra Shqip
The Black Hole (1979) me Titra Shqip
Beastly (2011) me Titra Shqip
The Guest (2014) me Titra Shqip
3rd Reich Mothers, in the Name of the Master Race (2012) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x