Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 51 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Hatchet III (2013) me Titra Shqip

Hatchet III (2013) me Titra Shqip

Disa legjenda nuk vdesin kurrë.Jun. 14, 2013USA81 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ekip kërkimi dhe rikuperimi shkon në kënetën e përhumbur të Victor Crowley për të marrë pjesët dhe Marybeth mëson sekretin për t’i dhënë fund mallkimit të vudusë që ka lënë Victor Crowley të terrorizojë Honey Island Swamp për dekada.

Hatchet III (2013) me Titra Shqip
Hatchet III (2013) me Titra Shqip
Hatchet III (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hatchet III
Vlerësimi IMDb 5.6 10,655 vota
Vlerësimi TMDb 5.693 334 vota

Regjizori

BJ McDonnell
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cashback (2007) me Titra Shqip
Desperation Road (2023) me Titra Shqip
Die Hard 3: With a Vengeance (1995) me Titra Shqip
The Punisher (2004) me Titra Shqip
Dogface: A Trap House Horror (2021) me Titra Shqip
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
The Silence (2019) me Titra Shqip
Tadap (2021) me Titra Shqip
Babylon A.D. (2008) me Titra Shqip
We’re No Angels (1989) me Titra Shqip
Code of Silence (1985) me Titra Shqip
13 Tzameti 2005
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x