Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 132 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Heat (1995) me Titra Shqip

Heat (1995) me Titra Shqip

Një sagë krimi në Los Anxhelos.Dec. 15, 1995USA170 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Master hajduti obsesiv Neil McCauley drejton një ekip të nivelit të lartë në grabitje të ndryshme të guximshme në të gjithë Los Anxhelosin, ndërsa detektivi i vendosur Vincent Hanna e ndjek atë pa pushim. Secili njeri njeh dhe respekton aftësinë dhe përkushtimin e tjetrit edhe pse është i vetëdijshëm se loja e tyre mace e miu mund të përfundojë me dhunë.

Heat (1995) me Titra Shqip
Heat (1995) me Titra Shqip
Heat (1995) me Titra Shqip
Heat (1995) me Titra Shqip
Heat (1995) me Titra Shqip
Heat (1995) me Titra Shqip
Heat (1995) me Titra Shqip
Heat (1995) me Titra Shqip
Heat (1995) me Titra Shqip
Heat (1995) me Titra Shqip
Titulli origjinal Heat
Vlerësimi IMDb 8.3 720,497 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 6,988 vota

Regjizori

Michael Mann
Regjizori

Aktorët

Al Pacino isLt. Vincent Hanna
Lt. Vincent Hanna
Robert De Niro isNeil McCauley
Neil McCauley
Val Kilmer isChris Shiherlis
Chris Shiherlis
Tom Sizemore isMichael Cheritto
Michael Cheritto
Ashley Judd isCharlene Shiherlis
Charlene Shiherlis
Wes Studi isCasals
Casals
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

How to Have Sex (2023) me Titra Shqip
Secrets of an Escort (2021) me Titra Shqip
State of Grace (1990) me Titra Shqip
The Three Musketeers: D’Artagnan (2023) me Titra Shqip
The Vindicator (2020)
Lost River (2015) me Titra Shqip
Sherlock: The Abominable Bride (2016) me Titra Shqip
Bad Boys for Life (2020) me Titra Shqip
Give ’em Hell, Malone (2009) me Titra Shqip
Transcendence (2014) me Titra Shqip
End of the Road (2022) me Titra Shqip
Olga (2021) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published