Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 94 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
In the Line of Duty 4 (1989) me Titra Shqip

In the Line of Duty 4 (1989) me Titra Shqip

Jul. 21, 1989Hong Kong94 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy detektivë që janë deri në qafë në telashe dhe përballë njëri-tjetrit, ndërsa përpiqen të mbyllin një skemë të trafikut të drogës që mund të lidhet me lidhjet ndërkombëtare me krimin e organizuar. Por në mes të hetimit të tyre, punëtori i pafajshëm emigrant Luk Wan-Ting përfshihet në përzierje kur ai është dëshmitar i vrasjes së një operativi të inteligjencës dhe akuzohet për krimin.

In the Line of Duty 4 (1989) me Titra Shqip
In the Line of Duty 4 (1989) me Titra Shqip
In the Line of Duty 4 (1989) me Titra Shqip
In the Line of Duty 4 (1989) me Titra Shqip
In the Line of Duty 4 (1989) me Titra Shqip
In the Line of Duty 4 (1989) me Titra Shqip
In the Line of Duty 4 (1989) me Titra Shqip
In the Line of Duty 4 (1989) me Titra Shqip
Titulli origjinal 皇家師姐IV直擊證人
Vlerësimi IMDb 7.1 1,817 vota
Vlerësimi TMDb 7 47 vota

Regjizori

Woo-Ping Yuen
Regjizori

Aktorët

Cynthia Khan isInsp Rachel Yeung Lai-Ching
Insp Rachel Yeung Lai-Ching
Donnie Yen isCaptain Donnie Yan
Captain Donnie Yan
Michael Wong isCaptain Michael Wong
Captain Michael Wong
Yuen Yat-Choh isLuk Wan-Ting
Luk Wan-Ting
Lisa Chiao Chiao isLuk's Mother
Luk's Mother
Wai Gei-Shun isHK Police Officer
HK Police Officer
Yuen Shun-Yi isDrug Dealer
Drug Dealer
Michael Woods isBlack Fighter on Rooftop / Motorbike
Black Fighter on Rooftop / Motorbike
John Salvitti isFighter in Alley
Fighter in Alley
Stephan Berwick isFighter on Motorbike
Fighter on Motorbike
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Arn: The Kingdom at Road’s End (2008) me Titra Shqip
Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip
Creation of the Gods I: Kingdom of Storms (2023) me Titra Shqip
24 (2016) me Titra Shqip
Sarileru Neekevvaru 2020
Loaded (2008) me Titra Shqip
The Thundermans Return (2024) me Titra Shqip
Fistful of Vengeance (2022) me Titra Shqip
Southpaw (2015) me Titra Shqip
Beyond Outrage (2012) me Titra Shqip
The A-Team (2010) me Titra Shqip
Ice Age (2002) me Dublim Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x