Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 202 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Inheritance (2020) me Titra Shqip

Inheritance (2020) me Titra Shqip

Disa sekrete duhet të mbeten të varrosuraApr. 30, 2020USA110 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lauren Monroe vjen nga një familje e mirë dhe punon në Prokurorinë e Qarkut të Nju Jorkut. Ekzistenca e saj e përsosur shpërbëhet pas vdekjes së babait të saj, një manjati financiar. Pjesa më e madhe e pasurisë familjare shkon për nënën dhe vëllain e saj, një politikan, ndërsa Lauren merr vetëm një pjesë të vogël të parave dhe një zarf misterioz që përmban udhëzime për në një bunker të fshehur thellë në pyll. Brenda bunkerit, Lauren zbulon një burrë të dobësuar në prag të vdekjes: ai është Morgan, i mbajtur i burgosur në fshehtësi për më shumë se tridhjetë vjet. E pasigurt se çfarë të bëjë, Lauren fillon të kujdeset për të, ndërsa ngadalë kupton se çfarë situate të pakuptueshme ka lënë pas babai i saj.

Inheritance (2020) me Titra Shqip
Inheritance (2020) me Titra Shqip
Inheritance (2020) me Titra Shqip
Inheritance (2020) me Titra Shqip
Inheritance (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Inheritance
Vlerësimi IMDb 5.6 11,523 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 352 vota

Regjizori

Vaughn Stein
Regjizori

Aktorët

Lily Collins isLauren Monroe
Lauren Monroe
Simon Pegg isMorgan Warner
Morgan Warner
Connie Nielsen isCatherine Monroe
Catherine Monroe
Chace Crawford isWilliam Monroe
William Monroe
Patrick Warburton isArcher Monroe
Archer Monroe
Michael Beach isHarold Thewlis
Harold Thewlis
Joe Herrera isDetective Emilio Sanchez
Detective Emilio Sanchez
Christina DeRosa isSofia Fiore
Sofia Fiore
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

House of Gucci (2021) me Titra Shqip
Don’t Tell a Soul (2020) me Titra Shqip
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
Star Trek V: The Final Frontier (1989) me Titra Shqip
Righteous Thieves (2023) me Titra Shqip
Pixie 2020
The Butterfly Room (2012) me Titra Shqip
Homecoming (2009) me Titra Shqip
Spy Game (2001) me Titra Shqip
The Little Things (2021) me Titra Shqip
Terminator Genisys (2015) me Titra Shqip
Centauro (2022) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published