Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1604 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dooood.com
  • Server 3embedwish.com
Kama Sutra: A Tale of Love (1996) me Titra Shqip

Kama Sutra: A Tale of Love (1996) me Titra Shqip

Sep. 11, 1996United Kingdom117 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tara dhe Maya janë dy shoqe të pandashme në Indi. Shijet, zakonet dhe hobi i tyre janë të njëjta. Vite më vonë, të dy janë pjekur, por kanë ruajtur miqësinë e tyre. Tara martohet me princin vendas, Raj Singh, i cili së shpejti pason fronin si trashëgimtari i vetëm. Pas martesës, Raj mërzitet nga Tara dhe fillon të kërkojë një femër tjetër për të kënaqur nevojat e tij seksuale. Ai vëren Maya-n dhe tërhiqet menjëherë pas saj. Ai e ka atë si një nga kurtizanet e tij dhe është intim me të. Shikoni se çfarë ndodh kur Tara e merr vesh dhe sa do të shkojë për të mbajtur martesën e saj të paprekur.

Kama Sutra: A Tale of Love (1996) me Titra Shqip
Titulli origjinal Kama Sutra: A Tale of Love
Vlerësimi IMDb 6 11,075 vota
Vlerësimi TMDb 5.696 148 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

White God (2014) me Titra Shqip
The Spiderwick Chronicles (2008) me Titra Shqip
Schindler’s List (1993) me Titra Shqip
Kidnapping Mr. Heineken (2015) me Titra Shqip
Beneath a Sea of Lights 2020
The Bad Seed Returns (2022) me Titra Shqip
Nude on the Moon (1961) me Titra Shqip
Albatross (2022) me Titra Shqip
Trunk: Locked In (2023) me Titra Shqip
Curiosa (2019) me Titra Shqip
White Noise (2022) me Titra Shqip
The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot (2019) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x