Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.li
Kodachrome (2017) me Titra Shqip

Kodachrome (2017) me Titra Shqip

Me kalimin e kohës, gjithçka zhvillohetSep. 08, 2017USA105 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Matt Ryder është i bindur që të drejtojë babanë e tij të larguar dhe që po vdes, Benjamin Ryder, për të dërguar katër rrotulla të vjetra të filmit Kodachrome në laboratorin e fundit në botë që mund t’i zhvillojë ato përpara se të mbyllet përgjithmonë. Së bashku me infermieren e Benit, Zooey, të tre lundrojnë në një botë që ndryshon nga analoge në dixhitale, ndërsa përpiqen të lënë pas të kaluarën.

Kodachrome (2017) me Titra Shqip
Kodachrome (2017) me Titra Shqip
Kodachrome (2017) me Titra Shqip
Kodachrome (2017) me Titra Shqip
Kodachrome (2017) me Titra Shqip
Kodachrome (2017) me Titra Shqip
Kodachrome (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Kodachrome
Vlerësimi IMDb 6.8 20,066 vota
Vlerësimi TMDb 6.816 418 vota

Regjizori

Mark Raso
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Valet (2022) me Titra Shqip
Army of Thieves (2021) me Titra Shqip
The Holiday (2006) me Titra Shqip
Rat Race (2001) me Titra Shqip
Winter Passing 2006 me Titra Shqip
Confidential Assignment 2: International (2022) me Titra Shqip
Dora and the Lost City of Gold (2019) me Titra Shqip
Ace & the Christmas Miracle (2021) me Titra Shqip
The Wrath of God (2022) me Titra Shqip
Ride or Die 2021 me Titra Shqip
The Whole Truth (2016) me Titra Shqip
Senior Moment 2021
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x