Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 131 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
Lake Placid 2 (2007) me Titra Shqip

Lake Placid 2 (2007) me Titra Shqip

Ju kurrë nuk do ta dini se çfarë ju kafshoiApr. 28, 2007Canada88 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Krokodilët që hanë njeriun kthehen në liqen pasi dy meshkuj dhe një krokodil femër agresiv, e cila po mbron folenë e saj, bëjnë kërdi tek vendasit.

Lake Placid 2 (2007) me Titra Shqip
Lake Placid 2 (2007) me Titra Shqip
Lake Placid 2 (2007) me Titra Shqip
Lake Placid 2 (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Lake Placid 2
Vlerësimi IMDb 3.2 7,326 vota
Vlerësimi TMDb 4.932 205 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Robots (2023) me Titra Shqip
The Creator (2023) me Titra Shqip
The Fountain (2006) me Titra Shqip
No One Gets Out Alive (2021) me Titra Shqip
Meet Cute (2022) me Titra Shqip
Final Destination 5 (2011) me Titra Shqip
Black Panther (2018) me Titra Shqip
Prey (2007) me Titra Shqip
Friday the 13th: The Final Chapter (1984) me Titra Shqip
Alpha Rift (2021) me Titra Shqip
Bloodsucking Bastards (2015) me Titra Shqip
Godzilla (2014) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x