Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 507 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Lazareth (2024) me Titra Shqip

Lazareth (2024) me Titra Shqip

Lazareti duhet mbrojtur me çdo kushtMay. 10, 2024USA86 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas vdekjes së prindërve të tyre, Lee adopton mbesat e saj, Imogen dhe Maeve, dhe i rrit në një kasolle të largët, ndërsa një pandemi vdekjeprurëse shpërthen rreth tyre. Për më shumë se 10 vjet, vajzat janë rritur që të mos largohen kurrë nga pylli, të shmangin çdo ndërveprim me të huajt dhe në fund të mbështeten tek Lee si lidhja e tyre e vetme me botën e jashtme. Lee i ka bindur vajzat se ky është çelësi i mbijetesës në atë që tani është një botë infektive dhe e dhunshme. Por kur Imogen dhe Maeve zbulojnë një burrë të plagosur në pyllin aty pranë, kontrolli absolut i Lee fillon të shpërbëhet pasi besimi i tyre tek ajo, dhe gjithçka që ata kanë njohur ndonjëherë, fillon të zbulohet.

Lazareth (2024) me Titra Shqip
Lazareth (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Lazareth
Vlerësimi IMDb 4.4 150 vota
Vlerësimi TMDb 4.5 2 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wolf Pack (2022) me Titra Shqip
Hollow Man II (2006) me Titra Shqip
Trick ‘r Treat (2007) me Titra Shqip
Double Lover (2017) me Titra Shqip
Rebel (2022) me Titra Shqip
Rogue Agent (2022) me Titra Shqip
The Price We Pay (2023) me Titra Shqip
Sacrifice (2016) me Titra Shqip
Land of Bad (2024) me Titra Shqip
Locked Up (2017) me Titra Shqip
Night Guards (2016) me Titra Shqip
Monster (2014) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x