Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 250 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Love, Divided (2024) me Titra Shqip

Love, Divided (2024) me Titra Shqip

Apr. 12, 2024Spain98 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ajo është një pianiste e re që përgatitet për një audicion. Ai është një shpikës lojërash që mund të përqendrohet vetëm në heshtje të plotë. Të ndarë vetëm nga një mur i hollë si letra në apartamente të bashkuara, a do të mësojnë ata të jetojnë në harmoni me njëri-tjetrin? A do të lulëzojë romanca përmes murit?

Love, Divided (2024) me Titra Shqip
Love, Divided (2024) me Titra Shqip
Love, Divided (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pared con pared
Vlerësimi IMDb 5.9 2,905 vota
Vlerësimi TMDb 6.693 132 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Femme Fatale (2002) me Titra Shqip
6 Years (2015) me Titra Shqip
By the Sea (2015) me Titra Shqip
Mainstream (2020)
The Phantom of the Open (2022) me Titra Shqip
Die Abrafaxe – Unter schwarzer Flagge (2001) aka Abrafasi dhe Piratet e Karaibeve me Dublim Shqip
Hugas (2022) me Titra Shqip
Highway to Havasu (2017) me Titra Shqip
Honey 3: Dare to Dance (2016) me Titra Shqip
Cinderella (2015) me Titra Shqip
Gehraiyaan (2022) me Titra Shqip
Ace & the Christmas Miracle (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x