Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Men in Black II (2002) me Titra Shqip

Men in Black II (2002) me Titra Shqip

I njëjti planet. llum i ri.Jul. 03, 2002USA88 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kay dhe Jay ribashkohen për të ofruar linjën tonë më të mirë, të fundit dhe të vetme të mbrojtjes kundër një joshëseje të keqe, e cila përballet me sfidën më të vështirë deri tani ndaj deklaratës së misionit të pandotur të MIB – duke mbrojtur Tokën nga llumrat e universit. Kanë kaluar katër vjet që kur agjentët në kërkim të të huajve shmangën një fatkeqësi ndërgalaktike me përmasa epike. Tani është një garë kundër kohës pasi Jay duhet të bindë Kay – i cili jo vetëm që nuk e kujton absolutisht kohën e kaluar me MIB, por është gjithashtu i vetmi person i gjallë që ka mbetur me ekspertizën për të shpëtuar galaktikën – të ribashkohet me MIB më parë. toka i nënshtrohet shkatërrimit përfundimtar.

Men in Black II (2002) me Titra Shqip
Men in Black II (2002) me Titra Shqip
Men in Black II (2002) me Titra Shqip
Men in Black II (2002) me Titra Shqip
Men in Black II (2002) me Titra Shqip
Men in Black II (2002) me Titra Shqip
Men in Black II (2002) me Titra Shqip
Men in Black II (2002) me Titra Shqip
Men in Black II (2002) me Titra Shqip
Men in Black II (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal Men in Black II
Vlerësimi IMDb 6.2 404,535 vota
Vlerësimi TMDb 6.365 9,609 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Source Code (2011) me Titra Shqip
40 Years Young (2022) me Titra Shqip
Outsourced 2007 me Titra Shqip
Alien Resurrection (1997) me Titra Shqip
Star Trek Beyond (2016) me Titra Shqip
Iris: The Movie (2010) me Titra Shqip
Warhorse One (2023) me Titra Shqip
Attack (2022) me Titra Shqip
The Butterfly Effect (2004) me Titra Shqip
Avenging Angelo (2002) me Titra Shqip
AK vs AK 2020
Men, Women & Children (2014) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published