Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 270 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
New Life (2024) me Titra Shqip

New Life (2024) me Titra Shqip

May. 03, 2024USA85 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Një grua misterioze në arrati dhe fiksuesi i shkathët i caktuar për ta sjellë atë. Dy historitë e tyre unike lidhen pazgjidhshmërisht, ndërsa aksionet e ndjekjes rriten në përmasa apokaliptike.

New Life (2024) me Titra Shqip
New Life (2024) me Titra Shqip
New Life (2024) me Titra Shqip
New Life (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal New Life
Vlerësimi IMDb 5.5 1,139 vota
Vlerësimi TMDb 7.031 16 vota

Regjizori

John Rosman
Regjizori

Aktorët

Sonya Walger isElsa Gray
Elsa Gray
Hayley Erin isJessica Murdock
Jessica Murdock
Tony Amendola isRaymond Reed
Raymond Reed
Ayanna Berkshire isMolly Presser
Molly Presser
Blaine Palmer isFrank Lerner
Frank Lerner
Betty Moyer isJanie Lerner
Janie Lerner
David Loftus isReed's Crew Member
Reed's Crew Member
Cyndi Rhoads isReed's Crew Member
Reed's Crew Member
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Summoned (2022) me Titra Shqip
Black Mirror: Bandersnatch (2018) me Titra Shqip
The Pale Blue Eye (2022) me Titra Shqip
Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) me Titra Shqip
Pete Winning and the Pirates (2015) me Titra Shqip
Covenant (2018) me Titra Shqip
Red Planet (2000) me Titra Shqip
Sijjin 4 (2017) me Titra Shqip
Species III 2004
Aliens (1986) me Titra Shqip
Strange World (2022) me Titra Shqip
Scream 5 (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x