Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 113 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Noryang: Deadly Sea (2023) me Titra Shqip

Noryang: Deadly Sea (2023) me Titra Shqip

Përplasja finale e shumëpriturDec. 20, 2023South Korea153 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në dimrin e vitit 1598, Lufta shtatëvjeçare e Imjin i afrohet fundit ndërsa pushtuesit japonezë Wae përgatiten të tërhiqen nga Joseon. Admirali Yi Sun-shin drejton një flotë aleate të anijeve Joseon dhe Ming për të asgjësuar ushtrinë Wae. Forcat Joseon, Ming dhe Wae përleshen në ngushticën Noryang, detin vdekjeprurës ku Admirali Yi lufton betejën e tij të fundit trim.

Noryang: Deadly Sea (2023) me Titra Shqip
Noryang: Deadly Sea (2023) me Titra Shqip
Noryang: Deadly Sea (2023) me Titra Shqip
Noryang: Deadly Sea (2023) me Titra Shqip
Noryang: Deadly Sea (2023) me Titra Shqip
Noryang: Deadly Sea (2023) me Titra Shqip
Noryang: Deadly Sea (2023) me Titra Shqip
Noryang: Deadly Sea (2023) me Titra Shqip
Noryang: Deadly Sea (2023) me Titra Shqip
Noryang: Deadly Sea (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal 노량: 죽음의 바다
Vlerësimi IMDb 6.3 467 vota
Vlerësimi TMDb 7.058 26 vota

Regjizori

Kim Han-min
Regjizori

Aktorët

Kim Yoon-seok isAdmiral Yi Sun-Shin
Admiral Yi Sun-Shin
Baek Yoon-sik isShimazu Yoshihiro
Shimazu Yoshihiro
Heo Joon-ho isDeng Zilong
Deng Zilong
Lee Kyoo-hyung isArima Harunobu
Arima Harunobu
Lee Moo-saeng isKonishi Yukinaga
Konishi Yukinaga
Choi Deok-moon isSong Yeo-jong
Song Yeo-jong
Park Myung-hoon isShimazu Tadatsune
Shimazu Tadatsune
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Evolution (2001) me Titra Shqip
Por (2024) me Titra Shqip
The Caine Mutiny Court-Martial (2023) me Titra Shqip
Pride & Prejudice (2005) me Titra Shqip
A Mouthful of Air (2021) me Titra Shqip
Testament of Youth (2014) me Titra Shqip
Goodnight Mommy (2022) me Titra Shqip
Deadline (2009) me Titra Shqip
Boudica (2023) me Titra Shqip
Last Knights (2015) me Titra Shqip
Superman Returns (2006) me Titra Shqip
Slow West (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x