Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1250 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dooood.com
Now You See Me (2013) me Titra Shqip

Now You See Me (2013) me Titra Shqip

4 magjistarë të mrekullueshëm. 3 grabitje të pamundura. 1 miliard dollarë. Ky nuk është iluzion.May. 29, 2013USA116 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një agjent i FBI-së dhe një detektiv i Interpolit ndjekin një ekip iluzionistësh që kryejnë vjedhje bankash gjatë shfaqjeve të tyre dhe shpërblejnë audiencën e tyre me para.

Now You See Me (2013) me Titra Shqip
Now You See Me (2013) me Titra Shqip
Now You See Me (2013) me Titra Shqip
Now You See Me (2013) me Titra Shqip
Now You See Me (2013) me Titra Shqip
Now You See Me (2013) me Titra Shqip
Now You See Me (2013) me Titra Shqip
Now You See Me (2013) me Titra Shqip
Now You See Me (2013) me Titra Shqip
Now You See Me (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Now You See Me
Vlerësimi IMDb 7.2 651,794 vota
Vlerësimi TMDb 7.351 13,888 vota

Regjizori

Aktorët

Woody Harrelson isMerritt McKinney
Merritt McKinney
Morgan Freeman isThaddeus Bradley
Thaddeus Bradley
Jesse Eisenberg isJ. Daniel Atlas
J. Daniel Atlas
Isla Fisher isHenley Reeves
Henley Reeves
Mark Ruffalo isDylan Rhodes
Dylan Rhodes
Michael Kelly isAgent Fuller
Agent Fuller
Dave Franco isJack Wilder
Jack Wilder
Michael Caine isArthur Tressler
Arthur Tressler
Justine Wachsberger isParis Bank Manager
Paris Bank Manager
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ronin (1998) me Titra Shqip
Route 10 (2022) me Titra Shqip
Demolition Man (1993) me Titra Shqip
Fracture (2007) me Titra Shqip
Knock Off (1998) me Titra Shqip
Star Trek: Insurrection (1998) me Titra Shqip
The Hater (2020)
Mr. Holmes (2015) me Titra Shqip
Drive (2011) me Titra Shqip
Unlocked (2023) me Titra Shqip
Scarface (1983) me Titra Shqip
The Boondock Saints II: All Saints Day 2009

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published