Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 261 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Pulp Fiction (1994) me Titra Shqip

Pulp Fiction (1994) me Titra Shqip

Ju nuk do t'i dini faktet derisa të keni parë trillimet.Sep. 10, 1994USA154 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një vrasës i dashuruar për burger, partneri i tij filozofik, një gangster i droguar dhe një boksier i larë bashkohen në këtë kaper të krimit të përhapur, komik. Aventurat e tyre shpalosen në tre histori që në mënyrë gjeniale udhëtojnë përpara dhe mbrapa në kohë.

Pulp Fiction (1994) me Titra Shqip
Pulp Fiction (1994) me Titra Shqip
Pulp Fiction (1994) me Titra Shqip
Pulp Fiction (1994) me Titra Shqip
Pulp Fiction (1994) me Titra Shqip
Pulp Fiction (1994) me Titra Shqip
Pulp Fiction (1994) me Titra Shqip
Pulp Fiction (1994) me Titra Shqip
Pulp Fiction (1994) me Titra Shqip
Pulp Fiction (1994) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pulp Fiction
Vlerësimi IMDb 8.9 2,223,933 vota
Vlerësimi TMDb 8.489 27,076 vota

Regjizori

Aktorët

John Travolta isVincent Vega
Vincent Vega
Samuel L. Jackson isJules Winnfield
Jules Winnfield
Uma Thurman isMia Wallace
Mia Wallace
Bruce Willis isButch Coolidge
Butch Coolidge
Ving Rhames isMarsellus Wallace
Marsellus Wallace
Tim Roth isPumpkin
Pumpkin
Amanda Plummer isHoney Bunny
Honey Bunny
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Assassins (1995) me Titra Shqip
We Still Steal the Old Way (2017) me Titra Shqip
Fast Convoy (2016) me Titra Shqip
V for Vendetta (2006) me Titra Shqip
Star Trek VI: The Undiscovered Country (1991) me Titra Shqip
The Requin (2022) me Titra Shqip
Chicago (2002) me Titra Shqip
Arracht (2021) me Titra Shqip
Eradication (2022) me Titra Shqip
Once Upon a Time in Mumbai Dobaara! (2013) me Titra Shqip
American Night (2021) me Titra Shqip
Ride or Die (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x