Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 95 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Sara’s Notebook (2018) me Titra Shqip

Sara’s Notebook (2018) me Titra Shqip

Feb. 02, 2018Spain115 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Laura ka kaluar vite në kërkim të motrës së saj Sarës, e cila u zhduk në thellësi të xhunglës në Kongo. As OJQ-ja ku ajo punon dhe as ambasada nuk kanë lajme për vendndodhjen e saj derisa të shfaqet një foto e Sarës në një qytet minierash. Me sa duket, Sara po mbahet rob nga The Hawk, udhëheqësi i frikshëm rebel që kontrollon mafiozët pas koltanit të çmuar mineral.

Sara’s Notebook (2018) me Titra Shqip
Sara’s Notebook (2018) me Titra Shqip
Sara’s Notebook (2018) me Titra Shqip
Sara’s Notebook (2018) me Titra Shqip
Sara’s Notebook (2018) me Titra Shqip
Sara’s Notebook (2018) me Titra Shqip
Sara’s Notebook (2018) me Titra Shqip
Sara’s Notebook (2018) me Titra Shqip
Sara’s Notebook (2018) me Titra Shqip
Sara’s Notebook (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal El cuaderno de Sara
Vlerësimi IMDb 5.9 2,898 vota
Vlerësimi TMDb 6.123 155 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Founders Day (2024) me Titra Shqip
Take Down (2016) me Titra Shqip
Species: The Awakening 2007
Unlocked (2023) me Titra Shqip
Prey (2022) me Titra Shqip
Anaconda (1997) me Titra Shqip
Akilla’s Escape (2020) me Titra Shqip
The Town (2010) me Titra Shqip
The Conjuring: The Devil Made Me Do It (2021) me Titra Shqip
Unlocked (2017) me Titra Shqip
A Day and a Half (2023) me Titra Shqip
Last Three Days (2020) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x