Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 638 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
SAS: Red Notice (2021) me Titra Shqip

SAS: Red Notice (2021) me Titra Shqip

Apr. 23, 2021United Kingdom120 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ushtri e vogël e kriminelëve të stërvitur mirë, e udhëhequr nga Laszlo Antonov, rrëmbyen Eurostarin në thellësitë e Kanalit Anglez. Me 400 pengje, plani është të hedhësh në erë Kanalin Anglez duke i shpallur luftë ekonomike një qeverie që mban shumë sekrete. Por askush nuk e di se midis pengjeve është edhe Tom Buckingham, një ushtar i SAS që udhëton me gruan që do dhe pret një fëmijë. Për të mbrojtur atë që do dhe për të shpëtuar pjesën tjetër të udhëtarëve, Tom do të bëjë gjithçka që mundet.

SAS: Red Notice (2021) me Titra Shqip
SAS: Red Notice (2021) me Titra Shqip
SAS: Red Notice (2021) me Titra Shqip
SAS: Red Notice (2021) me Titra Shqip
SAS: Red Notice (2021) me Titra Shqip
SAS: Red Notice (2021) me Titra Shqip
SAS: Red Notice (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal SAS: Red Notice
Vlerësimi IMDb 4.9 6,076 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 27 vota

Regjizori

Aktorët

Sam Heughan isTom Buckingham
Tom Buckingham
Ruby Rose isGrace Lewis
Grace Lewis
Andy Serkis isGeorge Clements
George Clements
Tom Wilkinson isWilliam Lewis
William Lewis
Tom Hopper isDeclan Smith
Declan Smith
Hannah John-Kamen isDr. Sophie Hart
Dr. Sophie Hart
Noel Clarke isMajor Bisset
Major Bisset
Owain Yeoman isOliver Lewis
Oliver Lewis
Ray Panthaki isPrime Minister Atwood
Prime Minister Atwood
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Spider-Man (2002) me Titra Shqip
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny (2016) me Titra Shqip
Mad Money (2008) me Titra Shqip
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
1917 (2019) me Titra Shqip
Green Snake (2021) me Titra Shqip
Fallen (1998) me Titra Shqip
Corridor (2010) me Titra Shqip
Four Brothers (2005) me Titra Shqip
V/H/S/2 (2013) me Titra Shqip
Heist (2015) me Titra Shqip
Thirteen Lives (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x