Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3282 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip

Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip

May. 26, 2010USA146 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Katër mikeshat e Nju Jorkut, protagonistë të serive të gjata të serialeve televizive dhe filmit të mëparshëm, janë kthyer me histori të reja erotike dhe sentimentale. Të mbingarkuara nga fytyrat e ndryshme që jeta e përditshme ka për to, katër gratë, tashmë të pjekura, vendosin të “bëjnë një pushim”. Destinacioni i një pushimi që premton të jetë një lloj “arratisje” luksoze është Abu Dhabi, ku i presin një vendpushim i madh, udhëtime në shkretëtirë, pazar në qendrat tregtare dhe pazaret. Me të gjitha takimet, nënkuptimet dhe ndërlikimet e rastit.

Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip
Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip
Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sex and the City 2
Vlerësimi IMDb 6.5 76,362 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 1,306 vota

Regjizori

Aktorët

Sarah Jessica Parker isCarrie Bradshaw
Carrie Bradshaw
Kim Cattrall isSamantha Jones
Samantha Jones
Kristin Davis isCharlotte York
Charlotte York
Cynthia Nixon isMiranda Hobbes
Miranda Hobbes
Chris Noth isMr. Big
Mr. Big
David Eigenberg isSteve Brady
Steve Brady
Evan Handler isHarry Goldenblatt
Harry Goldenblatt
Willie Garson isStanford Blatch
Stanford Blatch
Mario Cantone isAnthony Marantino
Anthony Marantino
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tremors II: Aftershocks (1996) me Titra Shqip
Made in Chinatown (2021)
Violation (2020) me Titra Shqip
Into the Woods (2014) me Titra Shqip
The Zookeeper’s Wife (2017) me Titra Shqip
Ligne de mire (2014) me Titra Shqip
Empire of Light (2022) me Titra Shqip
Natalie (2010) me Titra Shqip
The Naughty Nine (2023) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop III (1994) me Titra Shqip
The Godfather (1972) me Titra Shqip
A Walk in the Woods (2015) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x