Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 103 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0o0d.com
  • Server 3obeywish.com
Shin Godzilla (2016) me Titra Shqip

Shin Godzilla (2016) me Titra Shqip

Një zot i mishëruar. Një qytet i dënuar.Jul. 29, 2016Japan120 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Kur një përbindësh masiv,  del nga thellësia dhe lëviz nëpër qytet, qeveria përpiqet të shpëtojë qytetarët e saj. Një ekip vullnetarësh anashkalon burokracitë dhe i futet punës për të zbuluar dobësinë e përbindëshit dhe lidhjet e tij misterioze me një superfuqi të huaj. Por koha nuk është në anën e tyre – katastrofa më e madhe që ka ndodhur ndonjëherë në botë do të evoluojë pikërisht para syve të tyre.

Shin Godzilla (2016) me Titra Shqip
Shin Godzilla (2016) me Titra Shqip
Shin Godzilla (2016) me Titra Shqip
Shin Godzilla (2016) me Titra Shqip
Shin Godzilla (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal シン・ゴジラ
Vlerësimi IMDb 6.8 28,993 vota
Vlerësimi TMDb 7.069 909 vota

Regjizori

Hideaki Anno
Regjizori

Aktorët

Hiroki Hasegawa isRando Yaguchi : Deputy Chief Cabinet Secretary
Rando Yaguchi : Deputy Chief Cabinet Secretary
Yutaka Takenouchi isHideki Akasaka : Special Advisor to the Prime Minister
Hideki Akasaka : Special Advisor to the Prime Minister
Satomi Ishihara isKayoko Ann Patterson : US special envoy
Kayoko Ann Patterson : US special envoy
Kengo Kora isYuseuke Shimura : Secretary of Rando
Yuseuke Shimura : Secretary of Rando
Satoru Matsuo isSyuichi Izumi : Policy Research Council Vice Chairman
Syuichi Izumi : Policy Research Council Vice Chairman
Mikako Ichikawa isHiromi Ogashira : Ministry of the Environment Nature
Hiromi Ogashira : Ministry of the Environment Nature
Issey Takahashi isRyu Yasuda : Ministry of Education
Ryu Yasuda : Ministry of Education
Kanji Tsuda isFumiya Mori : Ministry of Health
Fumiya Mori : Ministry of Health
Shinya Tsukamoto isKunio Hazama : Jouhoku University Associate professor
Kunio Hazama : Jouhoku University Associate professor
Toru Nomaguchi isTachikawa : Agency for Natural Resources and Energy / Electricity and Gas Industry Department Director
Tachikawa : Agency for Natural Resources and Energy / Electricity and Gas Industry Department Director
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Semper Fi (2019) me Titra Shqip
Every Last One of Them (2021) me Titra Shqip
Blood Relatives (2022) me Titra Shqip
Running with the Devil (2019) me Titra Shqip
Unknown (2011) me Titra Shqip
Momentum (2015) me Titra Shqip
Captive State (2019) me Titra Shqip
Fast and Fierce: Death Race 2020 me Titra Shqip
Face of Terror (2004) me Titra Shqip
Assassination (2015) me Titra Shqip
Alleyway (2021) me Titra Shqip
Jason Bourne (2016) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x