Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 76 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Skyscraper (2018) me Titra Shqip

Skyscraper (2018) me Titra Shqip

Mos shikoni poshtëJul. 11, 2018USA102 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I inkuadruar dhe në arrati, një ish-agjent i FBI-së duhet të shpëtojë familjen e tij nga një zjarr i ndezur në ndërtesën më të lartë në botë.

Skyscraper (2018) me Titra Shqip
Skyscraper (2018) me Titra Shqip
Skyscraper (2018) me Titra Shqip
Skyscraper (2018) me Titra Shqip
Skyscraper (2018) me Titra Shqip
Skyscraper (2018) me Titra Shqip
Skyscraper (2018) me Titra Shqip
Skyscraper (2018) me Titra Shqip
Skyscraper (2018) me Titra Shqip
Skyscraper (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Skyscraper
Vlerësimi IMDb 5.8 134,799 vota
Vlerësimi TMDb 6.316 4,836 vota

Regjizori

Aktorët

Dwayne Johnson isWill Sawyer
Will Sawyer
Neve Campbell isSarah Sawyer
Sarah Sawyer
Chin Han isZhao Long Ji
Zhao Long Ji
Roland Møller isKores Botha
Kores Botha
Noah Taylor isMr. Pierce
Mr. Pierce
Byron Mann isInspector Wu
Inspector Wu
McKenna Roberts isGeorgia Sawyer
Georgia Sawyer
Noah Cottrell isHenry Sawyer
Henry Sawyer
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Panama (2022) me Titra Shqip
Lions for Lambs 2007
Quand vient la peur… 1 (2010) aka Vrasësi i Hijeve pjesa 1 me Titra Shqip
How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip
Dante’s Peak (1997) me Titra Shqip
Air Force One (1997) me Titra Shqip
Chocolate (2008) me Titra Shqip
Smile (2022) me Titra Shqip
The Other Guys (2010) me Titra Shqip
King of Killers (2023) me Titra Shqip
Knockout 2020
American Siege (2022) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published