Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1688 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dooood.com
Sleepers (1996) me Titra Shqip

Sleepers (1996) me Titra Shqip

Kur miqësia shkon më thellë se gjakuOct. 18, 1996USA147 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nju Jork, vitet 1960: Kisha e Engjëjve të Shenjtë dhe shkolla fillore janë qendra e lagjes famëkeqe Hell’s Kitchen. Vendi është një strehë për shumë fëmijë të zonës që jetojnë në situata të vështira. At Bobby, menaxheri i qendrës, ka të preferuarit e tij. Megjithatë, janë pikërisht këta njerëz që shkaktojnë vdekjen e një njeriu: të arrestuar dhe të dënuar, ata vuajnë dhunën dhe torturat në reformator.

Sleepers (1996) me Titra Shqip
Sleepers (1996) me Titra Shqip
Sleepers (1996) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sleepers
Vlerësimi IMDb 7.6 209,638 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 2,496 vota

Regjizori

Aktorët

Kevin Bacon isSean Nokes
Sean Nokes
Billy Crudup isTommy Marcano
Tommy Marcano
Robert De Niro isFather Bobby
Father Bobby
Ron Eldard isJohn Reilly
John Reilly
Minnie Driver isCarol Martinez
Carol Martinez
Dustin Hoffman isDanny Snyder
Danny Snyder
Terry Kinney isRalph Ferguson
Ralph Ferguson
Bruno Kirby isShakes' Father
Shakes' Father
Frank Medrano isFat Mancho
Fat Mancho
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Fly (2021) me Titra Shqip
Confessions of a Brazilian Call Girl (2011) me Titra Shqip
Reign of Assassins (2010) me Titra Shqip
Paranormal Activity: The Marked Ones (2014) me Titra Shqip
Amsterdam Express (2014) me Titra Shqip
Un + une (2015) me Titra Shqip
Wind Chill (2007) me Titra Shqip
Permission (2018) me Titra Shqip
The Tender Bar (2021) me Titra Shqip
The Houses October Built (2014) me Titra Shqip
Street Flow 2 (2023) me Titra Shqip
Fanny’s Journey (2016) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published