Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 247 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Sting (2024) me Titra Shqip

Sting (2024) me Titra Shqip

Frika juaj më e madhe sapo u bë më e madhe.Apr. 12, 2024Australia91 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi rrit fshehurazi një merimangë të talentuar, 12-vjeçarja Charlotte duhet të përballet me të vërtetën për kafshën e saj dhe të luftojë për mbijetesën e familjes së saj.

Sting (2024) me Titra Shqip
Sting (2024) me Titra Shqip
Sting (2024) me Titra Shqip
Sting (2024) me Titra Shqip
Sting (2024) me Titra Shqip
Sting (2024) me Titra Shqip
Sting (2024) me Titra Shqip
Sting (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sting
Vlerësimi IMDb 5.9 998 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 33 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

86 Melrose Avenue (2021)
Old People (2022) me Titra Shqip
Cube (1997) me Titra Shqip
Let Us Prey (2014) me Titra Shqip
Wrong Turn 5: Bloodlines (2012) me Titra Shqip
The Vault (2017) me Titra Shqip
Assassin’s Bullet (2012) me Titra Shqip
Ghost (1990) me Titra Shqip
The Babadook (2014) me Titra Shqip
The Sixth Sense 1999
Cube Zero (2004) me Titra Shqip
Wolf Mother (2016) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x