Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 31 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Surrounded (2023) me Titra Shqip

Surrounded (2023) me Titra Shqip

Mos u dorezo kurre.Apr. 02, 2023Canada100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi karrocës së saj i zënë pritë, një grua ka për detyrë të mbajë rob një të jashtëligjshëm të rrezikshëm dhe duhet të mbijetojë ditën kur banda e banditit përpiqet ta çlirojë atë.

Surrounded (2023) me Titra Shqip
Surrounded (2023) me Titra Shqip
Surrounded (2023) me Titra Shqip
Surrounded (2023) me Titra Shqip
Surrounded (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Surrounded
Vlerësimi IMDb 6.1 2,215 vota
Vlerësimi TMDb 6 56 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Delta Force (1986) me Titra Shqip
Once Upon a Deadpool (2018) me Titra Shqip
The 355 (2022) me Titra Shqip
Ong Bak 3 (2010) me Titra Shqip
Kabhi Khushi Kabhie Gham (2001) me Titra Shqip
Palm Swings (2017) me Titra Shqip
C’mon C’mon (2021) me Titra Shqip
Not Okay (2022) me Titra Shqip
The Skeleton Key (2005) me Titra Shqip
Superman: Man of Tomorrow (2020) me Titra Shqip
All I Want for Christmas (1991) me Titra Shqip
Centigrade 2020
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x