Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 49 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Sweet Home (2015) me Titra Shqip

Sweet Home (2015) me Titra Shqip

Uroj te rrish ne shtepiMay. 08, 2015Poland80 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një çift vendos të kalojë një mbrëmje romantike në një kat të një ndërtese gjysmë të braktisur  sepse ajo punon si konsulente për shtëpinë e këshillit dhe ka marrë çelësat. Gjatë mbrëmjes ata zbulojnë se një vrasës me kapuç është i vetmi qiramarrës që ka mbetur në ndërtesë…dhe ata janë bërë objektivi i ri.

Sweet Home (2015) me Titra Shqip
Sweet Home (2015) me Titra Shqip
Sweet Home (2015) me Titra Shqip
Sweet Home (2015) me Titra Shqip
Sweet Home (2015) me Titra Shqip
Sweet Home (2015) me Titra Shqip
Sweet Home (2015) me Titra Shqip
Sweet Home (2015) me Titra Shqip
Sweet Home (2015) me Titra Shqip
Sweet Home (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sweet Home
Vlerësimi IMDb 5.2 2,623 vota
Vlerësimi TMDb 4.913 132 vota

Regjizori

Aktorët

Eduardo Lloveras isHooded Man 1
Hooded Man 1
Luka Peroš isHooded Man 3
Hooded Man 3
Oriol Tarrida isThe Liquidator
The Liquidator
Leticia Dolera is112 Operator (voice)
112 Operator (voice)
Mariona Perrier isSra. Carmen
Sra. Carmen
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Twin (2022) me Titra Shqip
The Cursed (2021) me Titra Shqip
Paranormal Activity: The Marked Ones (2014) me Titra Shqip
Night of the Hunted (2023) me Titra Shqip
Slaxx (2020) me Titra Shqip
The Haunting in Connecticut (2009) me Titra Shqip
The Djinn (2021)
Sinister (2012) me Titra Shqip
Butchers (2021) me Titra Shqip
Texas Chainsaw Massacre (2022) me Titra Shqip
Tremors 7: Shrieker Island (2020) me Titra Shqip
Infinity Pool (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x