Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1460 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Tadap (2021) me Titra Shqip

Tadap (2021) me Titra Shqip

Dec. 03, 2021India126 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ishana e pasionuar bie në dashuri marrëzisht me Ramizën. Ndërsa dashuria e tyre forcohet nga dita në ditë, fati tregohet i keq dhe hedh pengesa njëra pas tjetrës.

Tadap (2021) me Titra Shqip
Tadap (2021) me Titra Shqip
Tadap (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal तड़प
Vlerësimi IMDb 5.6 3,530 vota

Regjizori

Milan Luthria
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

My Fault (2023) me Titra Shqip
Star Trek VI: The Undiscovered Country (1991) me Titra Shqip
By the Sea (2015) me Titra Shqip
Heist (2015) me Titra Shqip
Pabuya (2023) me Titra Shqip
Wet Woman in the Wind (2016) me Titra Shqip
The Princess Switch: Switched Again (2020) me Titra Shqip
X-Men (2000) me Titra Shqip
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi (2016) me Titra Shqip
Amityville Uprising (2022) me Titra Shqip
Salaar: Part 1 – Ceasefire (2023) me Titra Shqip
Along Came Polly (2004) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published