Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 172 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Tears of the Sun (2003) me Titra Shqip

Tears of the Sun (2003) me Titra Shqip

Ai ishte i trajnuar për të ndjekur urdhrat. Ai u bë hero duke i sfiduar ata.Mar. 07, 2003USA121 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Togeri i Marinës SEAL A.K. Waters dhe skuadrilja e tij elitare e specialistëve taktikë janë të detyruar të zgjedhin midis detyrës dhe humanizmit të tyre, midis ndjekjes së urdhrave duke injoruar konfliktin që i rrethon, ose gjetjes së guximit për të ndjekur ndërgjegjen e tyre dhe për të mbrojtur një grup refugjatësh të pafajshëm. Kur qeveria demokratike e Nigerisë bie dhe vendi pushtohet nga një diktator i pamëshirshëm ushtarak, Waters, një veteran i egër besnik dhe i ngurtësuar dërgohet në një mision rutinë për të tërhequr një mjek të Mjekëve pa Kufij.

Tears of the Sun (2003) me Titra Shqip
Tears of the Sun (2003) me Titra Shqip
Tears of the Sun (2003) me Titra Shqip
Tears of the Sun (2003) me Titra Shqip
Tears of the Sun (2003) me Titra Shqip
Tears of the Sun (2003) me Titra Shqip
Tears of the Sun (2003) me Titra Shqip
Tears of the Sun (2003) me Titra Shqip
Tears of the Sun (2003) me Titra Shqip
Tears of the Sun (2003) me Titra Shqip
Titulli origjinal Tears of the Sun
Vlerësimi IMDb 6.6 130,692 vota
Vlerësimi TMDb 6.867 2,203 vota

Regjizori

Antoine Fuqua
Regjizori

Aktorët

Bruce Willis isLieutenant A.K. Waters
Lieutenant A.K. Waters
Monica Bellucci isDr. Lena Fiore Kendricks
Dr. Lena Fiore Kendricks
Cole Hauser isJames 'Red' Atkins
James 'Red' Atkins
Eamonn Walker isEllis 'Zee' Pettigrew
Ellis 'Zee' Pettigrew
Johnny Messner isKelly Lake
Kelly Lake
Nick Chinlund isMichael 'Slo' Slowenski
Michael 'Slo' Slowenski
Tom Skerritt isCaptain Bill Rhodes
Captain Bill Rhodes
Akosua Busia isPatience
Patience
Chad Smith isJason 'Flea' Mabry
Jason 'Flea' Mabry
Charles Ingram isDemetrius 'Silk' Owens
Demetrius 'Silk' Owens
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Score (2001) me Titra Shqip
Runt (2021) me Titra Shqip
Shane (1953) me Titra Shqip
Delegacioni aka The Delegation (2018) Film Shqiptar
Top Gun: Maverick (2022) me Titra Shqip
Mardaani (2014) me Titra Shqip
Fatherhood (2021) me Titra Shqip
Resident Evil: The Final Chapter (2016) me Titra Shqip
The Legend of Hei (2019)
Cash Out (2024) me Titra Shqip
Agora (2009) me Titra Shqip
The Man with the Iron Fists 2 2015

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published