Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 52 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
The Bad Education Movie (2015) me Titra Shqip

The Bad Education Movie (2015) me Titra Shqip

Udhëtimi më i mirë shkollor ndonjëherë!Aug. 21, 2015Unknown90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Z. Wickers dhe klasa e tij shkojnë në një udhëtim të fundit shkollor pasi mbarojnë GCSE-të e tyre.

Titulli origjinal The Bad Education Movie
Vlerësimi IMDb 5.8 7,584 vota
Vlerësimi TMDb 5.675 134 vota

Regjizori

Aktorët

Jack Whitehall isAlfie Wickers
Alfie Wickers
Harry Enfield isMartin Wickers
Martin Wickers
Mathew Horne isShaquille 'Simon' Fraser
Shaquille 'Simon' Fraser
Sarah Solemani isRosie Gulliver
Rosie Gulliver
Joanna Scanlan isSusan Poulter
Susan Poulter
Jeremy Irvine isAtticus Hoye
Atticus Hoye
Iain Glen isPasco Trevelyan
Pasco Trevelyan
Charlie Wernham isMitchell Harper
Mitchell Harper
Nikki Runeckles isChantelle Parsons
Chantelle Parsons
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

LOL (2012) me Titra Shqip
A Serious Man (2009) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
Rat Race (2001) me Titra Shqip
Paul Blart: Mall Cop (2009) me Titra Shqip
Men with Brooms 2002
The Addams Family 2 (2021) me Titra Shqip
Studio 666 (2022) me Titra Shqip
Love in the Limelight (2022) me Titra Shqip
Piranha 3D (2010) me Titra Shqip
Happy Feet (2006) me Dublim Shqip
8 Persona Plus (1998) Film Shqiptar
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x